MODLITWA WIARY

MODLITWA WIARY

Jezus jest Panem mojego CIAŁA, DUCHA I DUSZY . Jezus stał się dla mnie mądrością, sprawiedliwością, poświęceniem i odkupieniem. Wszystko mogę  w CHRYSTUSIE, ktòry mnie wzmacnia i pokrzepia. Pan jest pasterzem moim, dlatego niczego mi nie braknie. Bòg zaspokoi wszelką moją potrzebę według bogactwa swego w chwale Jezusa.

Jestem członkiem ciała Chrystusowego. Jestem wykupiony od przekleństwa, ponieważ Jezus  niemoce moje wzioł na siebie i choroby moje poniòsł na własnym ciele. JEGO RANY UZDROWIŁY MNIE, DLATEGO ZABRANIAM WSZELKIM CHOROBĄ OPERWAĆ W MOIM CIELE. Każdy organ i tkanka w moim ciele funkcionują doskonale tak jak Bòg stworzył je by funkcjonowały. Oddaje honor i przynoszę chwałę MU moim zdrowym ciałem.

Jestem myśli Chrystusowej i trzymam się myśli, uczuć i zamiaròw Jego  serca.Jestem wierzącym a nie wątpiącym. Trzymam się mocno wyznania wiary.

Zdecydowalem chodzić w wierze i praktykować wiarę.

 WIARA PRZYCHODZI ZE SŁUCHANIA SŁOWA BOŻEGO.

Jezus jest autorem i dokończycielem mojej wiary. Miłość Boża rozlana jest w miom sercu przez Ducha Świętego, ktòry jest mi dany. Miłość Jego przebywa we mnie bogato. Jestem i Przebywam w Kròlestwa Światłości,   Miłości , w Słowie i dlatego zły nie może mnie tknąć.Będę stąpał po wężach i skorpionach i po całej potędze nieprzyjacielskiej Wziąłem  tarczę wiary i gaszę wszystkie ogniste pociski złego.

WIĘKSZY JEST TEN KTÓRY JEST WE MNIE niź ten ktòry jest w świecie. Jestem wyzwolony z teraźniejszego świata złego.  Jestem posadzony w Chrystusie w okręgach niebieskich. Jestem rezydentem Kròlestwa Syna Bożego. Zakon Ducha ktòry daje życie w Jezusie uwolnił mnie od zakonu grzechu i śmierci. Bòg  nie dał mi ducha bojaźni lecz Ducha Miłości i Powściągliwości.

BÓG JEST PO MOJEJ STRONIE. Słyszę  głos Pasterza  i za obcym głosem nie idę. Związałem się i ufam całkowicie Jezusowi i Słowu . ON sprawia, że moje myśli są zgodne z jego wolą i moje życie będzie ustabilizowane i pomyślne.

 ZWYCIĘŻAM ŚWIAT GDYŻ JESTEM NARODZONY Z BOGA. Reprezentuję Ojca i Syna. Jestem Stworzeniem odnowionym w Jezusie. Ojciec mòj wciąż efektywnie działa we  mnie zgodnie ze swoją wolą i dla własnej przyjemności. Pozwalam Słowu Bożemu przeniknąć mnie całkowicie. Ten ktòry rozpoczął we mnie doskonałe dzieło będzie kontynuował je aż do  dnia przyjścia mojego Pana Jezusa.

[POLSONG] [KIM JESTESMY] [SWIADECTWA] [PYTANIA] [INNE STRONY] [LISTY] [CZYTELNIA] [LITERATURA] [SYDNEY]